Informacje

profilImię i nazwisko: Antoni Chmielewski

Pseudonim: Chmielu

Data urodzenia: 08.01.1982

Kategoria wagowa: średnia (-84 kg.)

dawniej półciężka (-93 kg.)

Wzrost: 182 cm.

Klub: Nastula Okniński Team / S4 Fight Club (wcześniej: MMA Gwardia Warszawa)

Styl źródłowy: Judo

Rekord: 32-14-0

Zwycięstwa: 5-KO/TKO, 18-poddanie, 9-decyzja

Porażki: 6-KO/TKO, 2-poddania, 6-decyzja

 


bułgaria Svetlozar Savov – wygrana przez KO (powalenie i ciosy)

KSW 34 – New Order | Warszawa, Polska | 05.03.2016

polska Łukasz Witos – wygrana przez TKO

PLMMA 62 / AFC 6 – Wyszków | Wyszków, Polska | 09.01.2016

austria Arbi Agujev – przegrana przez TKO

ACB 26 – Grand Prix Final 2015 | Grozny, Rosja | 28.11.2015

polska Janusz Dylewski – wygrana przez poddanie – duszenie zza pleców

PLMMA 59 / ACF 3 | Legionowo, Polska | 23.10.2015

grecja Nikos Sokolis – przegrana przez TKO

PLMMA 56| Bielsko-Biała, Polska | 19.07.2015

polska Michal Pawlowski – wygrana przez poddanie (dźwignia na łokieć)

PLMMA 54 | Włocławek, Polska | 05.24.2015

niemcy Jonas Billstein – wygrana przez poddanie (dźwignia na łokieć)

PLMMA 45 Extra | Częstochowa, Polska | 27.12.2014

polska Sylwester Borys – wygrana przez poddanie (duszenie północ-południe)

PLMMA 41 Extra | Legionowo, Polska | 24.10.2014

polska Piotr Wawrzyniak – przegrana przez decyzję

Pro MMA Challenge – Just Fight! | Lublin, Polska | 27.06.2014

polska Arkadiusz Żaba – wygrana przez poddanie (dźwignia na staw skokowy)

PLMMA 26 Extra | Koszalin, Polska | 12.04.2014

polska Bartosz Fabiński – TKO (przerwanie przez lekarza – rozcięcie)

PLMMA 26 Extra | Legionowo, Polska | 29.12.2013

Ukraina Anatolij Safronow – wygrana przez duszenie

ProFC 51: Baltic Challenge | Kaliningrad, Rosja | 12.11.2013

holandia Magomied Mutajew – wygrana – decyzja

Draka 13 | Władywostok, Rosja | 30.08.2013

francja Faycal Hucin – przegrana przez poddanie – duszenie trójkątne

CWCF – Fight Night 8 | Al Fujairah, Zjednoczone Emiraty Arabskie | 11.05.2013

holandia Ruslan Gilyazov – wygrana przez poddanie – duszenie zza pleców

Draka – Pro Draka MMA | Khabarovsk, Rosja | 24.11.2012

Matt Horwich – przegrana przez TKO

KSW 19 | Łódź, Polska | 12.05.2012

wielkabrytania James Zikic – wygrana przez większościową decyzję

KSW 17 | Łódź, Polska | 26.11.2011

wielkabrytania James Zikic – przegrana przez jednogłośną decyzję

KSW 15 | Warszawa, Polska | 19.03.2011

brazylia Vitor Nobrega – wygrana przez jednogłośną decyzję

KSW Extra 2 | Ełk, Polska | 29.01.2011

francja Gregory Babene – wygrana przez jednogłośną decyzję

KSW Fight Club | Ryn, Polska | 30.09.2010

finlandia Marcus Vanttinen – przegrana przez jednogłośną decyzję

The Cage 13 | Vantaa, Finlandia | 08.05.2010

serbia Aleksandar Radosavljevic – przegrana przez TKO w drugiej rundzie

WFC 10 | Ljubljana, Słowenia | 27.03.2010

litwa Egidijus Valavicius – przegrana przez jednogłośną decyzję

Hell Cage 4 | Praga, Czechy | 20.09.2009

holandia Michael Knaap – wygrana przez jednogłośną decyzję

KSW 11 | Warszawa, Polska | 15.05.2009

holandia Dion Staring – wygrana przez poddanie w drugiej rundzie 

KSW 10 | Warszawa, Polska | 12.12.2008

serbia Dragan Tesanovic – przegrana przez jednogłośną decyzję

WFC 6 | Sofia, Bułgaria | 27.09.2008

czechy Andre Reinders – wygrana przez KO w pierwszej rundzie 

KSW Extra 1 | Dąbrowa Górnicza, Polska | 13.09.2008

polska Jan Błachowicz – przegrana przez poddanie w drugiej rundzie 

KSW 9 | Warszawa, Polska | 09.05.2008

japonia Yusuke Masuda – wygrana przez jednogłośną decyzję

KSW 9 | Warszawa, Polska | 09.05.2008

bialorus Vladimir Yushko – przegrana przez jednogłośną decyzję

KSW 4 | Warszawa, Polska | 10.09.2005

polska Krzysztof Kułak – wygrana przez jednogłośną decyzję

MMA Sport 2 | Warszawa, Polska | 28.05.2005

polska Remigiusz Rostankowski – wygrana przez poddanie w pierwszej rundzie

Full Contact Challenge | Gdańsk, Polska | 07.05.2005

polska Michał Żukowski – wygrana przez TKO w pierwszej rundzie

Full Contact Challenge | Gdańsk, Polska | 07.05.2005

polska Marek Szumiński – wygrana przez poddanie w pierwszej rundzie

Full Contact Challenge | Gdańsk, Polska | 07.05.2005

polska Jacek Buczko – przegrana przez KO w pierwszej rundzie

MMA Sport 1 | Warszawa, Polska | 18.03.2005

polska Łukasz Jurkowski – wygrana przez poddanie w pierwszej rundzie 

KSW 3 | Warszawa, Polska | 15.01.2005

polska Michał Chmielewski – wygrana przez poddanie w pierwszej rundzie 

KSW 3 | Warszawa, Polska | 15.01.2005

polska Daniel Zawicki – wygrana przez poddanie w pierwszej rundzie 

MMA Poland 7 | Warszawa, Polska | 18.12.2004

polska Łukasz Jurkowski – wygrana przez poddanie w pierwszej rundzie

KSW 2 | Warszawa, Polska | 07.10.2004

polska Krzysztof Mila – wygrana przez poddanie w drugiej rundzie 

KSW 2 | Warszawa, Polska | 07.10.2004

polska Norbert Świerblewski – wygrana przez poddanie w pierwszej rundzie

KSW 2 | Warszawa, Polska | 07.10.2004

polska Adam Majdański – wygrana przez TKO w pierwszej rundzie

Impact Bełchatów | Bełchatów, Polska | 25.06.2004

polska Łukasz Leś – wygrana przez poddanie

MMA Poland 5 | Warszawa, Polska | 24.04.2004

polska Jarosław Golec – wygrana przez jednogłośną decyzję

MMA Poland 3 | Warszawa, Polska | 13.12.2003

polska Daniel Leś – wygrana przez poddanie w pierwszej rundzie

MMA Poland 2 | Warszawa, Polska | 25.10.2003

polska Michał Kowalski – wygrana przez jednogłośną decyzję

MMA Poland 2 | Warszawa, Polska | 25.10.2003