Osiągnięcia

pasy

Konfrontacja Sztuk Walki 2 – pierwszy pas zdobyty!

Antoni Chmielewski po skompletowaniu pięciu zwycięstw w przeciągu dziewięciu miesięcy od rozpoczecia kariery został zaproszony przez Martina Lewandowskiego i Macieja Kawulskiego do udziału w turnieju Konfrontacji Sztuk Walki. Była to druga gala zorganizowana przez właścicieli obecnie jednej z największych federacji MMA w Europie.
W turnieju udział wzięło ośmiu zawodników (siedmiu Polaków oraz Ukrainiec). Na dobry początek dźwignią na łokieć poddany został Norbert Świerblewski. W półfinale na przeciw Antka stanął Krzysztof Mila. Ten był już bardziej wymagającym przeciwnikiem i dotrwał do drugiej rundy, gdzie i tak musiał odklepać po tym jak ponownie wyciągnięta została „balacha”. W drugim półfinale zaciętą walkę toczył Łukasz Jurkowski z Tomaszem Stanclikiem. Na rozstrzygnięcie czekać trzeba było aż do trzeciej rundy w której lepszy okazał się Jurkowski poddając swojego oponenta.
Finałowe starcie Chmielewski vs. Jurkowski trwało dokłanie 3:33. Tyle czasu potrzebował Antek na zwycięstwo z triumfatorem poprzedniego turnieju KSW. Podobnie jak w dwóch wcześniejszych pojedynkach tak i tym razem wyciągnięta została dźwignia na łokieć.

Konfrontacja Sztuk Walki 3 – kolejny triumf w turnieju!

Trzy miesięce od zdobycia pasa na KSW 2, „Chmielu” ponownie wystartował w ośmioosobowym turnieju. Ćwierćfinał z Michałem Chmielewskim zakończony został zwycięstwem na pół minuty przed gongiem kończącym pierwszą rundę.
W suktek kontuzji Jacka Buczko walka półfinałowa nie odbyła się, a co za tym idzie Antek mógł spokojnie wyczekiwać na zawodnika z którym skrzyżuje rękawice w finale. Był nim ponownie Łukasz Jurkowski, który zapewne bardzo chciał zrewanżować się za porażkę z ubieglego roku. Nic takiego jednak nie miało miejsca. Walka zakończyła się poddaniem „Jurasa” w niespełna trzy minuty i kolejny pas turniejowy powędrował na biodra Antoniego Chmielewskiego!

Judo

2008: Mistrzostwa Polski seniorów – 3. miejsce w kat. 90 kg
2004: Mistrzostwa Polski młodzieży – 2. miejsce w kat 81 kg
2003: Mistrzostwa Polski młodzieży – 1. miejsce w kat 81 kg
2002: Mistrzostwa Polski seniorów – 2. miejsce w kat. 81 kg
2002: Mistrzostwa Polski młodzieży – 1. miejsce w kat. 81 kg
2001: Mistrzostwa Polski juniorów – 1. miejsce w kat. 81 kg
2000: Mistrzostwa Europy juniorów – 2. miejsce w kat. 81 kg